Míša

K p. ing. Vlasákové jsem chodila s oběma syny – s mladším možná ještě budu.
U staršího diagnostikovala psycholožka LMD a dyslexii v 7 letech – chodil do druhé třídy a já jsem byla hodně těhotná.
Doporučila mi ing. Vlasákovou, že s poradnami nemá dobré zkušenosti.
To byla fakt dobrá rada.
Pani Vlasáková se nám věnovala, vše důsledně konzultovala s naší psycholožkou.
Ocenila jsem hlavně její ochotu nám vyjít vstříc časově a nenamítala nic ani, když jsem volala v sobotu či neděli a měla problém se cvičením a potřebovala jsem konzultaci. Je to luxus, který v poradnách nenajdete. Po srovnání, jak cvičili děti s LMD mých kamarádek se toto nedalo srovnat.
Upozorňovala mě na důslednost při cvičení, je to docela nakládačka – 90 dnů v kuse cvičit každý den a nevynechat.
Až později, když jsem o tom přemýšlela, tak jsem si uvědomila, jak mě a manžela stále chválila  a tím nám dodávala takové sebevědomí a sílu a taky to fungovalo tak, že jsem chtěla být ještě lepší a asi i ještě víc chválená.
S mladším synem nás poslali na kurzy grafomotoriky. Kurz jsme ani nezačali navštěvovat, protože jsem byla zhýčkaná individuálním přístupem p. Vlasákové a zjistila jsem, že v kurzech grafomotoriku stejně nenatrénujeme. Rozhodla jsem se zavolat p. Vlasákové a ona byla tak laskavá, že se kvůli nám ponořila do knih a vše nastudovala a grafomotoriku s námi nacvičila. Za to jí přísluší můj velký dík, protože nás chtěla poslat jinam a já jsem jí řekla, že jinam nepůjdeme, co naplat, když si nás tak rozmazlila.
A jak šel čas, tak u mladšího syna byla taky diagnostikovaná LMD a zase jsme
cvičili ………..
Na závěr mi nezbývá než říct, děkuju za p. Vlasákovou, za její trpělivost a
důslednost……
Starší syn nyní studuje na Hradecké univerzitě fakultu managmentu a informatiky, nejde mu to samo, ale díky cvičení se naučil   zabrat a soustředit se na učení.
Mladší se hlásí na gympl, jsem zvědavá, jak to dopadne.

Míša

Příspěvek byl publikován v rubrice Reference a jeho autorem je root. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.